Одним із напрямків діяльності Прилуцького відділення є робота з дітьми, які мешкають на Малій Батьківщині. Форми цієї роботи різні: показ вистав; благодійна допомога; організація виставок дитячого малюнка; робота з дитячими будинками, інтернатами, школами; передплата дитячих видань із серії «Дім, сад, город» і т. д. Цього разу було вирішено організувати екскурсію до НСК «Олімпійський», на якому проходитимуть фінальні матчі «Євро-2012». Кращі спортсмени, відмінники в навчанні зі Срібнянського і Талалаївського районів трьома автобусами приїхали до столиці України. Більшість дітей – вперше в Києві, для них особливий, як і для всіх, – справді подарунок і свято. У цьому переконуєшся, коли читаєш враження від поїздки учня 8-Б класу Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сердюка Артура:
«Мені випала нагода в складі делегації спортсменів Талалаївського району відвідати столицю України – місто Київ. Головна мета поїздки – екскурсія до НСК «Олімпійський». Спортивний комплекс постав перед нами у всій красі та повній готовності до «Євро-2012».
Надзвичайно цікаво ознайомитися з «Олімпійським», відчути його атмосферу, пройти коридорами і навіть заглянути в роздягальню футболістів. Не передати відчуття, коли стоїш перед формою улюблених гравців національної збірної, і хочеш доторкнутися до неї. Екскурсовод детально ознайомила нас з історією та структурою НСК, що додало впевненості у перемозі нашої збірної на «Євро-2012».
Ми вдячні Прилуцькому осередку за спонсорство та організацію екскурсії. Додому привезли незабутні враження та безліч фотознімків. Я впевнений, що кожен з моїх друзів з теплотою буде згадувати цю поїздку кожного разу, бачачи НСК «Олімпійський» по телебаченню. Велике, щире спасибі...».
Члени Прилуцького відділення, до якого входять і земляки з Талалаївського та Срібнянського районів, впевнені, що ця поїздка виринатиме у пам’яті дітлахів не лише тоді, коли будуть бачити з екранів телевізорів НСК «Олімпійський, адже дитячі враження запам’ятовуються назавжди, а й коли гратимуть із друзями у міні-футбол на сільському вигоні, чи переповідатимуть старшим про побачене у столиці.
Олександр Горбань
Останні коментарі
14 years 18 тижнів тому
14 years 38 тижнів тому
14 years 50 тижнів тому
15 years 11 тижнів тому
15 years 11 тижнів тому
15 years 30 тижнів тому