Підсумовують Городнянці

22 -го грудня 2010 р. зібрався актив Городнянського відділення щоб підвести підсумки за минулий рік та накреслити нові плани і цілі на 2010 рік. Незважаючи на мороз та міське бездоріжжя, засніжену рідну землю до залу зібралося понад 25 членів відділення Товариства, а з Городні приїхали Глава райдержадміністрації Микола Овсяник, голова райради Олександр Верхуша, міський голова Андрій Богдан, редактор районної газети Леонід Якубенко. Завітали також Голова Ради Товариства Віктор Ткаченко, заступник Голови Ради Микола Борщ та виконавчий директор Петро Медвідь.
Цікаво та динамічно провів зібрання активу Голова відділення Петро Сергійович Назимко. Порядок денний був дуже насичений.
Керівники району докладно розповіли про життя району, про досягнення в минулому році та плани на найближчі роки. Щиро дякували за допомогу земляків із столиці, особливо за допомогу Народних депутатів України Л.В.Бірюка та В.Т.Коржа. Продемонстрували чудовий відеофільм про Городнянщину та городнянців. Диск з відеофільмом передали Товариству.
Про здобутки відділення присутніх докладно поінформував П.С.Назимко, Заступники М.І.Богдан та С.Я.Скидан доповнили інформцією про підготовку до річного зібрання Товариства, про підписку на газету "Отчий поріг" та інш.
Кульмінацією зібрання стала презентація чудової книжки про рідний край "Край, мій рідний край!,," яку підготував аворський колектив: Назимко П.С., Скидан С.Я., Богдан М.І., Богдан А.І., Верхуша О.І., Дудко І.П., Якубенко Л.М. Майстерно і надзвичайно цікаво викладені матеріали про відомих людей, що народилися та працювали на Городнянщині, коротко про населені пункти району, історичні . Яскраво оформлене цікавими фотографіями видання розповідає про сьогодення району і славне минуле, Так із сторінок книги дізнаємося про те, що в свій час Городнянське небо освоїли з місцевого аеродрому відомі космонавти П.І.Климук, Л.Д.Кизим, Ю.В.Романенко, Л.І.Попов, В.Г.Титов, А.І.Левченко, А.Я.Соловйов, Л.К.Каденюк. Також про те я земля дала світові відомих людей: Л.Г.Лукяненко, П.Д.Шаповал, М.М.Волкович, І.П.Дудко, О.М.Лопухов, А.І.Кацнельсон, Ю.М.Мажуга,В.А.Баженов, Л.І.Кондрашевська, А.Ф.Кобзар та багато інших. Про всіх відомих земляків згадували в своїх виступах активісти відділення, після чудово проведеної презентації книжки Оленою Непопенко- слухачки Національної Академії державного управління при Президентові України, "Міс-інтелект" конкурсу "Міс Чернігівська киянка 2009".
Керівники району вручили цінні подарунки Голові Ради Товариства В.В.Ткаченку та Голові Городнянського відділення П.С.Назимко, передали до офісу Товариства майстерно виконаний сучасний герб Городнянщини та запросили членів Товариства на свято "Дружба-2010", що має відбутися в червні в с. Сеньківка. В своєму виступі Голова Ради Товаритсва В.В. щиро подякував присутніх за активність у роботі і побажав нових перемог.
Завершилось зібрання чудовим концертом артиста оригінального жанру Михайла Твердого. Який разом з донькою Лідою чудово виконали десяток нових оригінальних номерів.
Задоволені чудовим вечором земляки ділилися спогадами, проводжаючи гостей уже на свіжому повітрі, та по дорозі додому ... Тепер до річного чотирнадцятого зібрання, що має відбутися 26 лютого 2010 року в Палаці спорту!