Городнянці – люди особливі

 

На свої загальні збори члени Городнянського відділення нашого товариства зібралися зі святковим настроєм. І не тільки тому, що до них завітали дорогі гості – керівники району Микола Овсяник, Олександр Верхуща та Андрій Богдан. Того вечора городнянців чекав приємний сюрприз – в офісі Чернігівського земляцтва відбулася презентація книги «Край, мій рідний край», яка розповідає про малу батьківщину, її історичне минуле і сучасне, трудолюбивих людей Городнянщини.

Цю надзвичайно цікаву і корисну книгу підготував авторський колектив на чолі з керівником Городянського осередку Петром Сергійовичем Назимком, тож, звітуючи перед земляками про підсумки роботи за 2009 рік, він основну увагу приділив питанням співпраці з місцевою владою у розв’язанні економічних, культурних і соціальних проблем району.

А доробок у городнянців чималенький. За сприяння регіонального відділення та народних депутатів у минулому році уряд виділив 42 тис. грн. на будівництво та теплозабезпечення дитячого садка у Городні. Була надана дієва допомога у створенні історичного музею, підготовлено пакет документів на шкільне обладнання на 60 тис. грн., організована дієва допомога випускникам району для вступу у вищі учбові заклади столиці.

З великою вдячністю землякам за допомогу на зібранні говорили голова Городянської райдержадміністрації Микола Костянтинович Овсяник та голова районної Ради Олександр Іванович Верхуша.

Свою розповідь про добрі справи вони доповнили документальним фільмом. Потім керівники району вручили голові Чернігівського земляцтва Віктору Ткаченку символічний герб Городянського району, який віднині започатковує в офісі товариства галерею символіки усіх регіонів Сіверського краю.

Цікавий також був виступ голови Городянської міської Ради Андрія Богдана, який поділився думками щодо покращення спільної роботи заради малої батьківщини.

На зібранні Городянського відділення виступив голова Ради товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві Віктор Ткаченко. Він повідомив про створення Асоціації земляцьких організацій України та накреслив перспективи нашої діяльності заради регіонального розвитку Чернігівщини.

Віктор Ткаченко також поінформував про підготовку до загальних зборів товариства, яке відбудеться 26 лютого ц.р. у Київському палаці спорту.

Потім були обговорені кандидатури Михайла Твердого та Івана Дудка на представлення до нагороди за активну діяльність на благо Сіверського краю.

В роботі зібрання взяли участь заступник Голови Чернігівського земляцтва Микола Борщ та виконавчий директор товариства Петро Медвідь.

Наш кор.