Вдячність земляцтву. 30-річчя музею Павла Тичини.

27 січня 2010 року у Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г.Тичини відзначали 30-річчя існування Музею. Хочу висловити особливу подяку керівникам земляцтва та Бобровицького осередку:
--Леоніду Горлачу, який був знайомий з дружиною поета, розповів про зустріч з павлам Григоровичем в СПУ. Лише такої тендітної та вразливої душі людина, як Леонід Горлач, через стільки десятиліть міг пронести ті щемливі спогади про свою першу зустріч! дорогий леоніде! Ваша розповідь -- урок молодим, урок скромності, шляхетності, ніжної прихильності та найвищого пієтету, який був у Вас до павла Григоровича. У Вас навіть голос іноді бринів нотками Павла Григоровича. Дякуємо Вам за все, чим Ви допомогли в організації та проведенні наших свят! Шкода, що Ви у нас буваєте рідко.
-- Миколі Івановичу Борщу, який привітав усіх з святом та вручив нагороди від земляцтва. Ці грамоти були приємною несподіванкою. Дякуємо також Вам за ті зусилля, що Ви доклали і допомогли нам і з поширенням інформації про цю ювілейну зустріч, і внесли ту чарівну атмосферу дотепного гумору, якої так не вистачало нам в цей день! Ми раді знайомству з Вами.
-- Андрію Михайловичу Пінчуку, який виділив кошти для придбання сучасної техніки, щоб наш музей у 21-му століття почувався сучасним. Адже Павло Тичини актуальний і сьогодні, до музею йде молодь, тепер їй буде ще цікавіше у нас. Дякуємо Вам, щиро і сердечно.
--Надії Степанівні Голоті, яка вміло й талановито (нема що сказати, висококласний керівник!) організовувала роботу по допомозі нашому музею у проведенні всіх ювілейних заходів. Саме Надія Степанівна розповіла А.М.Пінчуку про наші потреби, бо як педагог, відчуває: чого зараз потребує молодь. Будемо вдячні, якщо Ви, Надіє Степанівно, будете давати нам поради щодо зацікавлень молоді і в нашій роботі.
--Тетяні Андріївні Прокопенко, яка тонше за інших відчуває натягнутість нашого музейного нерву, бо є чи не найближча землячка Павла Григоровича. Ваша підтримка і допомога завжди своєчасна, актуальна, делікатна, щира і професійна.
Щиро дякуємо Вам усім за допомогу і пам"ять про Павла Григоровича.