Чернігівщина у Вікіпедії - запрошення на Інтернет-толоку!

Сьогодні у Вікіпедії - найбільшій україномовній електронній енциклопедії створена стаття про нашого земляка - Бичка Олега Сергійовича, див. http://uk.wikipedia.org/wiki/Бичок_Олег_Сергійович - одного з один з п'яти Героїв Радянського Союзу - вихідців з Бобровицького району.

Однак, про інших героїв, а також багатьох значимих людей Чернігівщини у Вікіпедії статей поки немає, або вони поки невисокої якості.

Вікіпедія - це енциклопедія, яку редагувати може кожен! Це робити просто і цікаво. Вандалізм, попри поширений міф, не є проблемою у Вікіпедії. Вандальні правки легко "відкочуються" а вандалів блокують.

Тому запрошую земляків, котрі мають доступ до Інтернету, на толоку - створення нових і поліпшення існуючих статей про села і міста, людей, історію, мистецтво, традиції, природу, духовні святині нашого краю. Залишмо свій слід на землі для вдячних нащадків!

Адреса Вікіпедії - http://uk.wikipedia.org

Юрій Пероганич, виходець з Носівського району, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, виконавчий директор ГО "Вікімедіа Україна"