Ювілей Сосницького літературно - меморіального музею О.П. Довженка

18 травня цього року Сосницький літературно-меморіальний музей О.П. Довженка приймав гостей з Києва, Чернігова та Глухова з нагоди 50-ї річниці з дня створення.
З ювілеєм відомого культурного закладу Чернігівщини та Міжнародним днем музеїв земляків привітав заступник голови земляцтва, керівник Сосницького відділення Олексій Орєхович.

На багатолюдному зібранні в місцевому кінотеатрі, що носить ім’я геніального кіномитця, відзнаки та подарунки від земляцтва отримали директор музею Любов Наконечна та випускниця Волинківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Інна Отрошко.

За вклад у розвиток музею - ювіляра Любов Наконечна нагороджена Почесною грамотою, а Інна Отрошко стала володаркою Диплома за зайняте друге місце в цьогорічному конкурсі „Симфонія краси Чернігівського краю” серед талановитих дітей третьої вікової категорії.

Олексій Орєхович також виконав прохання нашого земляка - відомого політика, народного депутата України четвертого скликання, голови Чернігівської обласної державної адміністрації в лютому - грудні 2005 року, благодійника-мецената Владислава Атрошенка, який разом з найщирішими привітаннями та побажаннями передав ноутбук для потреб музею.

Галина Орєхович