Анатолію Ткаченку 65

За п’ять років до появи на світ Божий голови нашого земляцтва Віктора Вікторовича Ткаченка у вчительській сім’ї Ткаченків 3 січня 1948 року в селі Хмільниця Чернігівського району на Чернігівщині народився син, якому дали ім’я Анатолій.

Як показують багаторічні дослідження, на новорічні свята народжуються розумні та добрі діти. У випадку з Ткаченками це також підтвердилося.

Анатолій Вікторович закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут, за фахом інженер-механік. Працював майстром, заступником начальника цеху, головним механіком, заступником головного інженера Чернігівського заводу «Автодеталь». Обіймав посаду заступника, а згодом – генерального директора ВАТ «Укрволгатехсервіс».

Нині – генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», першого в країні експоцентру, що відповідає найсучаснішим вимогам.

Впродовж багатьох років він найактивніший член Ради ГО Товариство «Чернігівське земляцтво» в м. Києві – надійний помічник голови земляцтва.

Рада столичного Чернігівського земляцтва щиро вітає Вас, Анатолію Вікторовичу, з 65-річчям і зичить міцного здоров’я, невичерпної енергії, великих успіхів у житті, сімейного щастя, благополуччя та добра!