Лекції-тренінги по фольклористиці (нова форма, унікальний матеріал)

До 120-річчя Павла Тичини Літературно-меморіальний музей-квартира Поетапідготував цикл лецкій-тренінгів "Дитина, мати й батько -- в традиційній українській громаді". Лекції проходитимуть у 3 останні понеділки щомісяця з вересня по грудень 2010 року. Вартість абонемента на 1 місяць -- 60,00 грн., відвідання одного заняття без абонемента -- 25,00 грн. Тривалість лекції-тренігу -- 3 голини з 20-хвилинною перервою. Початок о 17.00.
Теми лекцій-тренінгів:
вересень -- "Планування, зачаття, народження дитини. Баба-повитуха. Виховання дитини до 3-х років".
жовтень -- "Виховання дитини до 14 років. Виховання дівчинки. Виховання хлопчиків. Ігри, традиції, обряди".
листопад -- "Сватання, одруження. Обряд весілля. Світ жінки і світ чоловіка після весілля".
грудень -- "Роль і місце людини старшого віку у громаді. Повага до старшого. підготовка людини похилого віку до смерті й похорону".

Лекції тренінги побудовані на етнографічному і фольклорному матеріалі, зібраному переважно в с. Піски(на малій батьківщині Павла Тичини).

Ведучі -- кандидати наук Чебанюк О.Ю. -- етнолог, фольклорист та Бевз Г.М. -- етнопсихолог, практичний психолог.

Роль психолога на цих тренінгах -- пояснити глибинну суть традицій та обрядів наших предків, їх роль та функції у формуванні громади. Що втратило наше суспільство, коли відмовилось (відійшло) від цих традицій та обрядів.

Лекції-тренінги супроводжуватимуться відео та аудіоматеріалом, зібраним в с. Піски Бобровицького району Чернігівської області.

Тел. для довідок: 234-43-27, 278-40-01, Тетяна Павлівна, Надія Миколаївна