Вшанування пам"яті Павла Григоровича Тичини.

14 вересня 2010 року о 16.00 у приміщенні Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м.Києві (вул. Терещенківська,5, тел. 234-43-27) відбудеться вшанування пам"яті Павла Тичини. Поет помер 16 вересня 1967 року і з того часу щороку проводяться дні вшанування його пам"яті. Спочатку це робила його дружина -- Лідія Петрівна, яка ревно берегла пам"ять про геніального українського поета. Після її смерті в помешканні Павла Тичини був створений меморіальний музей. З того часу вшанування пам"яті Павла Григоровича відбувається у його меморіальному музеї.
Усі бажаючі можуть 14 вересня 2010 року о 16.00 прийти на зустріч, де лунатимуть спогади про Поета, виступлять науковці, митці.
За життя Павло Григорович був дуже тендітною, делікатною, витонченою, легко вразливою людиною. Справжнє спілкування з ним було для багатьох радістю, щастям, навчанням життєвій мудрості, для декого -- випробуванням. Ми, часто згадуючи про Тичину, слово "я" ставимо на перше місце -- "я і Тичина". На нашій зустрічі спогади про Велета слова, Велета розуму, Велета талантів, будуть починатися з слів "Він", "Павло Григорович", "Наш вчитель". Ми будеио говорити про Нього, про його Талант, про його Справи, про його Духовну спадщину.
Зустріч проведе відомий науковець, тичинознавець, заступник директора Інститу літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України СЕРГІЙ ГАЛЬЧЕНКО.
Запрошуємо тих, хто бажає пізнати Тичину краще та глибше, хто шанує його слово, хто береже пам"ять про цього "яблуневоцвітного" генія землі чернігівської, завітати до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м. Києві 14 вересня 2010 року о 16.00.