№10 (106), 2010 газети "Отчий поріг"

Відбулося чергове засідання Ради нашого земляцтва. Як завжди, питання, винесені на обговорення, викликали жваву дискусію.

Про справи повсякденні Голова товариства Віктор Ткаченко, який вів засідання, поінформував земляків про майбутні щорічні загальні збори та зібрання районних відділень. З цього питання висловилися М.Вощевський та П.Назимко.

Про передплату часопису "Отчий поріг" на 2011 рік інформувала виконавчий директор земляцтва Тетяна Літошко, з пропозиціями виступили М.Халимоненко та В.Черненко.

Про розподіл обов'язків між заступниками голови Ради ішлося в інформації В.Ткаченка та Тетяни Літошко. Як відомо, у керівному складі земляцтва з'явилося кілька нових заступників голови, що дасть можливість конкретніше вести кардинальні питання роботи громадської організації. У цьому питанні виступили М.Борщ та В.Устименко.

Одним із цікавих заходів має бути дводенна туристична поїздка по Чернігівщині. Інформацію про неї зробила Тетяна Літошко, ідея знайшла загальну підтримку.

Було також розглянуто кілька поточних справ. Так, для участі у заходах, присвячених Дню міста, до Чернігова визначена делегація у складі М.Компанця та В.Пушкарьова.

Вирішено підтримати клопотання мешканців села Мочалище Бобровицького району про присвоєння імені А.Погрібного сільському майдану.

Козелецьке районне відділення поклопоталося про нагородження групи колишніх мешканців затоплених сіл Новий та Старий Глибів відзнаками земляцтва.

Ішлося також про організацію участі активістів нашого земляцтва у традиційних осінніх ярмарках та під час вшанування визволителів від німецько-фашистських загарбників.

Прикріплений файлРозмір
Otch_p10.10.pdf2.15 MБ