Засідання учасників ВВв і учасників бойових дій на території інших держав та тих, що приймали участь у миротворчих операціях ООН

16 грудня 2010 року відбулося чергове засідання об`єднання учасників ВВв та учасників бойових дій на території інших держав та тих, що приймали участь у миротворчих операціях ООН.

Підведені підсумки роботи за рік, накреслені плани на наступні пів-року.

За дружнім столом ветерани поринули у спогади буремних днів ВВв. Молоді ветерани пригадували службу в Афгані, інших державах, з якими колишній Радянський Союз підтримував дружні стосунки.

Ветерани хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих, хто в нинішньому році пішов з життя: Скорика Володимира Степановича, Туделя Миколи Івановича, Іванченко Віри Петрівни, Станжура Миколи Івановича, Суярка Володимира Олексійовича.

Микола Гнатович Савченко, ветеран Великої Вітчизняної війни, кандидат біологічни наук, краєзнавець, генерал-осавул Українського козацтва презентував ветеранам-землякам свою останню збірку поезій "З любов`ю до України".

А ветеран Афганістану Віктор Шульга порадував ветеранів, і молодих і старших, фотоальбомом своїх полотен "Від зими до зими". Віктор Шульга - член Національної Спілки художників України, постійний учасник Всеукраїнських художніх виставок. Його роботи знаходяться у приватних колекціях та за кордоном.

В засіданні ветеранського об`єднання взяли участь голова Київської міської організації ветеранів В.Д. Будьонний, заступник голови Української спілки ветеранів Афганістану О.І. Михнюк.

Відігріті теплим прийомом, командирськими 100-грамами, споминами про тяжку минувшину ветерани полишали земляцьку домівку з надією на майбутню зустріч.