№2 (110), 2011 газети "Отчий поріг"

Пропонуємо вашій увазі лютневе число "Отчого порога".

У лютому святкують свій ювілей

СИДОРЕНКО Іван Дмитрович – 80-ліття. Народився 5 лютого 1931 року в селі Піски Бобровицького району. Завідував сільською дільничною лікарнею на Остерщині, де поєднував адміністративну роботу з лікарською практикою. Навчався в клінічній ординатурі та аспірантурі, де розробляв тему дисертації, присвячену складним питанням діагностики та лікування гострого інфаркту міокарда.

Працював у системі Четвертого головного управління МОЗ України, в подальшому – на науково-педагогічній роботі в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця, багато років причетний до підготовки молодого покоління висококваліфікованих лікарів. Викладач клінічних дисциплін. Кандидат медичних наук. Член наукового кардіологічного і терапевтичного товариства. Нагороджений державними відзнаками.

Творчий доробок складає більше 100 наукових праць з актуальних проблем медицини, переважно кардіології. Учасник багатьох міжнародних, загальнодержавних, регіональних наукових конгресів, симпозіумів, конференцій та з'їздів. Крім суто професійної роботи, досліджує історію рідного краю, займається літературознавством. Своїми знахідками і роздумами ділиться з читачами на сторінках
періодичної преси, друкується в колективних збірниках, альманахах, журналах.

Учасник установчо-організаційних зборів земляків – вихідців з Чернігівської області, на яких було створено Чернігівське земляцтво у м.Києві.

Про інших ювілярів - традиційно, на 2-й сторінці газети ...

Прикріплений файлРозмір
Otch_p2.11.pdf1.5 MБ