На майдані коло церкви …

Портретом Павла Григоровича Тичини та рядком з його поезії "Живих вогнем своїм я грію..." зустрічав пісківський майдан 14 травня земляків та гостей. Буяння весняної зелені та квітів ніби підкреслювали вічну молодість поета.

Вшанувати пам'ять видатного земляка прибули делегації:
- Чернігівської обласної державної адміністрації на чолі із заступником голови – Віктором Тканком;
- Бобровицької районної державної адміністрації – в.о. голови Іваном Захарченком;
- Бобровицького регіонального відділення Чернігівського у м. Києві земляцтва у складі: Надії Голоти, Дмитра Головка, Івана Сидоренка, Івана Марченка, Наталки Поклад, Катерини Сенько;
- Ніжинського, Носівського, Козелецького, Борзнянського районів Чернігівської області;
- сільських рад.

В програмі урочистої частини були: вітальне слово представників обласної та районної влади, відвідування музеїв П. Г .Тичини та історії с. Пісок; спільна молитва в церкві; покладання квітів до пам’ятника та на могили батьків поета; ознайомлення з експозицією виставки творчості.
Веселково вигравали на сонці вироби майстерень українських ремесел.

Художники розгорнули виставку картин, які вражали досконалістю виконання; різьблярі – демонстрували унікальні вироби ручної роботи з різних порід деревини, вишивальниці зачарували присутніх мистецтвом вишивки; гончарі – пропонували вироби з глини, пекарі запрошували скуштувати запашні булочки. Поряд з досвідченими майстрами демонстрували своє мистецтво і початківці: плетінням бісером, малюнками, витинанками приваблюючи оглядачів різномаїттям та фантазією.

Глядацький зал під відкритим небом не міг вмістити всіх бажаючих послухати виступи професійних артистів з обласної філармонії, які, з особливим натхненням, виконували пісні, кружляли в запальних українських танках, дивували присутніх сольним співом.

По завершенню концерту, ось уже 10-й рік поспіль, відбулось нагородження переможців творчого конкурсу ім. П.Г. Тичини «Добридень тобі, Україно моя!». Члени земляцтва (Головко Д. А., Голота Н. С., Сидоренко І.Д.), разом з Грамотами та відзнаками, кожному переможцю конкурсу вручили грошову премію від голови Бобровицького регіонального відділення Пінчука А.М.
Атмосфера урочистого дійства зусиллями багатьох людей перетворилась на свято відкритого серця, яким був наділений П.Г. Тичина.

Від імені Ради керівництва Бобровицького регіонального відділення Чернігівського в м. Києві земляцтва -

Надія Голота.