Куликівці готові до 2012

  • warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.
  • warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.
  • warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.

Куликівці готові до 2012.

1 грудня 2011 року в приміщенні Київського геологорозвідувального технікуму відбулися звітно-виборні збори Куликівського відділення товариства «Чернгівського земляцтва» у м. Києві. В роботі зборів прийняли участь вихідці з Куликівщини - ветерани дипломатичної служби, працівники освітянської та наукової галузі тощо. Дуже приємно, що досить масово було представлено молодіжне крило. Серед нинішніх молодих киян нещодавні випускники київських вузів, які знайшли себе в столиці України у сфері освіти, бухгалтеського обліку, геологічних і гідрометоерологічних досліджень, енергетики, будівництва, транспортного обслуговування і банківської діяльності. Раду Товариства «Чернігівське земляцтво» на зборах представляв заступник голови - незмінний куратор відділення, Борщ Микола Іванович.

За традицією було розглянуто звіт керівництва відділення про роботу за звітний період. У виступах в ході обговорення доповіді наголошувалося на необхідності  посилити роботу серед молоді як у Києві, так і на малій Батьківщині у сфері пропаганди здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок, патріотичному вихованню. Запорокою цього була і організація самих зборів, на яких не було спиртних напоїв, ніхто не виходив на "перекури". Учасники зборів "дегустували" чай, каву, печиво, тістечка. Старші товариші поділилися спогадами про своє навчання, початок своєї трудової діяльності. Успіх прийшов не одразу. Але дорогу здолає той, хто іде вперед. З часом прийшли успіхи і визнання. Наставники висловили упевненість у перспективному майбутньому юних земляків - тих, хто лише вийшов на дорогу життя. І безумовно ті, кому нині ще не виповнилося і 30, стануть заслуженими, будуть практично допомагати тим, хто залишився працювати і жити на рідній Куликівській землі.

Після звіту було дано оцінку роботі керівництва відділення. Переобрано на новий термін керівником відділення Лузана Володимира Васильовича. Заступниками обрано Філіпенко Ольгу Григорівну та Карпенко Світлану Юріївну. Обрали делегатів на звітну конференцію Товариства.

Одним із важливих питань, розглянутих на зборах, було питання підписки на газету "Отчий поріг". Адже газета є колективним організатором і агітатором. Прийнято рішення підписатися кожному члену особисто і колективно підписати газету в ті сільради і школи, вихованці яких представлені у складі відділення земляцтва. Після завершення зборів ще довго нікому не хотілося розходитися.  У кожного залишилися приємні враження. Наступна зустріч відбудеться уже в лютому наступного року - на загальних зборах.

Отже, до зустрічі, ЗЕМЛЯКИ!

                              Наш кор. A