Виховувати душі українців

Понад два роки в Ніжині виходить газета «Покрова» - орган Чернігівської єпархії Української православної церкви Київського патріархату. За цей час вона стала справжнім помічником тим, хто приходить до Бога, кому дорога державна Україна із своєю церквою.

На шпальтах досить скромного зовні видання постійно ведеться просвітницька робота, для чого друкуються традиційні послання та роздуми Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета, єпископа Чернігівського і Ніжинського Іларіона, повчальні матеріали для дітей, широка хроніка церковних подій тощо. Слід сказати, що, незважаючи на всілякі провокативні заяви та дії колег із іншого патріархату, газета дотримується спокійного, доброго тону, послідовно обстоюючи ідею створення єдиної української помісної церкви, що відповідала б світовим цивілізованим нормам.

Керує газетою протоієрей Михайло Якубів, настоятель Покровської церкви в Ніжині, людина інтелігентна, благочинна. До речі, сама Покровська церква уже кілька років знаходиться під патронатом столичного Чернігівського земляцтва, яке свого часу подарувало церковній громаді панікадило, а також посадило плодові дерева. І цього року під час проведення Покровського ярмарку, 10 жовтня, столичні гості - В.Ткаченко, П.Мисник та інші мали насолоду покуштувати яблука та груші, що рясно вродили на деревах, посаджених І.Плющем, М.Бутком, В.Ткаченком.