Земляків – абітурієнтів запрошуємо вступати на навчання до провідних університетів України.
У сучасному світі головним ресурсом прогресу та процвітання є інтелектуальний капітал. Визначальну роль у розвитку цього ресурсу відіграють провідні університети країни. Саме вони забезпечують підготовку наукової, політичної та бізнесової еліти, а також сприяють інтелектуалізації всіх сфер життєдіяльності українського суспільства. Університетська освіта закладає потенціал успіху в подальшій професійній діяльності людини. Тільки вона формує комплекс необхідних знань, навичок і установок, готовність до творчого інноваційного мислення. Це, в свою чергу, забезпечить конкурентоспроможність кожного на ринку праці, дозволить реалізувати свій талант.
КНЕУ імені Вадима Гетьмана – самоврядний (автономний) дослідницький ВНЗ IV рівня акредитації, який об'єднує у власному освітньо-інформаційному просторі базовий вищий навчальний заклад у Києві (9 факультетів), Кримський економічний інститут (4 факультети) та 6 коледжів (Київський економічний коледж, Київський колеж інформаційних систем і технологій, Київський коледж економіки і управління, Сімферопольський коледж управління, Криворізький коледж економіки та управління, Роменський коледж), де загалом навчається понад 36 тисяч студентів, яких тільки у базовому навчальному закладі навчають 8 академіків і членів-кореспондентів Національної академії наук України та галузевих академій, понад 127 професорів, докторів наук, 507 кандидатів наук, доцентів.
Підготовка фахівців з базовою вищою освітою освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр здійснюється за напрямами:
«Економіка та підприємництво» – економічна теорія, економічна кібернетика, міжнародна економіка, економіка підприємства, економіка агропромислових формувань, управління персоналом та економіка праці, прикладна статистика, маркетинг, фінанси і кредит, банківська справа, облік і аудит, облік і аудит в АПК;
«Право» – правознавство;
«Менеджмент та адміністрування» – менеджмент; галузі знань «Інформатика та обчислювальна техніка» – комп'ютерні науки.
Перелік конкурсних предметів у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання, що враховуються при вступі до КНЕУ імені Вадима Гетьмана наведений в таблиці 1.
Адреса приймальної комісії КНЕУ імені Вадима Гетьмана:
проспект Перемоги 54/1 кім. 116, м. Київ, 03680
Більш детальну інформацію щодо вступу до КНЕУ імені Вадима Гетьмана в 2012 році, а також Правила прийому можна знайти на Інтернет - сторінці Приймальної комісії за адресою: http://kneu.edu.ua/ua/abiturients/. Задати питання щодо вступу можна на e-mail: pryimkom@kneu.edu.ua
Національний університет державної податкової служби (НУДПС) України – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів, магістрів. Університет, розташований на 23 га паркової зони у мальовничому місті Ірпені за 25 км від Києва, є базовим навчальним закладом Державної податкової служби України.
В університеті працюють висококваліфіковані викладачі – 65 докторів, майже 300 кандидатів наук, 66 професорів і 194 доценти. Кожного навчального року понад 100 викладачів проходять підвищення кваліфікації та стажування у Державному комітеті статистики України, Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку; Чернігівському обласному педагогічному інституті післядипломної освіти; Національному авіаційному університеті та чимало інших.
У структурі НУДПС України функціонують: Київський фінансово-економічний коледж; Інститут післядипломної освіти; Науково-дослідний інститут фінансового права; Науково-дослідний центр з проблем оподаткування.
Підготовка фахівців з базовою вищою освітою освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр здійснюється за напрямами:
«Економіка та підприємництво»: економічна кібернетика, міжнародна економіка, економіка підприємства, фінанси і кредит (оподаткування, банківська справа), облік і аудит;
«Менеджмент і адміністрування»: менеджмент;
«Право»: правознавство, правоохоронна діяльність;
«Інформатика та обчислювальна техніка»: комп’ютерні науки;
«Соціально-політичні науки»: практична психологія;
«Соціальне забезпечення»: соціальна робота.
Перелік загальноосвітніх предметів конкурсного відбору для вступу на навчання до НУДПС України наведений в таблиці 2.
Адреса університету:
вул. Карла Маркса, 31, м. Ірпінь, Київська область, 08201; їхати з м. Києва (ст. м. «Святошин») електропоїздом до ст. Ірпінь, а потім автобусами № 6, 7 до зупинки «Університет» або маршрутними таксі №379, 380, 381 зі ст. м. «Святошин».
Телефони: (0-4597) 56-595, 57-571. Факс: (0-4597) 60-294.
Веб-сайт: www.asta.edu.ua
Національний університет біоресурсів і природокористування (НУБіП) України - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, є закладом дослідницького типу, який провадить освітню, науково-дослідну, науково-інноваційну, навчально-виробничу та інформаційно-консультаційну діяльність, спрямовану на розроблення сучасних проблем науки про життя та навколишнє природне середовище, використання, відтворення та збалансований розвиток біоресурсів наземних і водних екосистем, запровадження новітніх природоохоронних агро - і біотехнологій, технологій відродження безпечності та родючості ґрунтів, енергозберігаючих агротехнологій, екологічного та правового менеджменту в сільській місцевості, здійснення моніторингу та контролю за дотриманням стандартів, якістю та безпекою сільськогосподарської продукції, продуктів її переробки та довкілля.
На 20 факультетах базового закладу університету (м. Київ), у Південному філіалі НУБіП України «Кримський агротехнологічний університет» і в 12 регіональних вищих навчальних закладах І-ІІІ рівнів акредитації навчається понад 39 тис. студентів та понад 600 аспірантів, докторантів і пошукувачів.
Навчальний процес і наукові дослідження НУБіП України забезпечують понад 3000 науково-педагогічних і педагогічних працівників, у тому числі: 350 - професорів і докторів наук; понад 1380 - доцентів і кандидатів наук.
Прийом студентів на навчання у 2012 р. буде проводитись на програми підготовки бакалаврів за такими формами навчання: денна, заочна, заочна з елементами дистанційного навчання, екстернатна.
Підготовка фахівців з базовою вищою освітою освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр здійснюється за напрямами:
«Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»;
«Агрономія»;
«Біотехнологія»;
«Будівництво»;
«Ветеринарна медицина»;
«Водні біоресурси та аквакультура»;
«Геодезія, картографія та землеустрій»;
«Деревооброблювальні технології»;
«Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»;
«Економіка підприємства»;
«Економічна кібернетика»;
«Електротехніка та електротехнології»;
«Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі;
захист рослин»;
«Комп’ютерні науки»;
«Лісове і садово-паркове господарство»;
«Маркетинг»;
«Машинобудування»;
«Менеджмент»;
«Облік і аудит»;
«Право»;
«Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»;
«Соціальна педагогіка»;
«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»;
«Транспортні технології (за видами транспорту)»;
«Філологія (переклад)»;
«Фінанси і кредит»;
«Харчові технології та інженерія».
Перелік загальноосвітніх предметів конкурсного відбору для вступу на навчання до НУБіП України наведений в таблиці 3.
Документи до НУБіП України вступники подають за адресою:
03041, Київ-41, вул. Генерала Родімцева, 19, навчальний корпус № 1, кімната №12. Їхати від станції метро «Либідська» мікроавтобусом № 212.
Прийом документів щоденно з 8.30 до 17.30, у суботу – з 9 до 14 години. Неділя – вихідний.
тел. (044) 258-42-63, 527-83-08
http: www.nubip.edu.ua
e-mail: commission@twin.nauu.kiev.ua
Вступники особисто подають заяву про вступ до національного університету за встановленою формою.
До заяви вступник додає:
документ про освіту і додаток до нього;
сертифікат (сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти (для вступу на основі повної загальної середньої освіти);
медичну довідку за формою 086 – о;
шість кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
паспорт громадянина України (паспорт громадянина України для виїзду за кордон); військовий квиток або приписне свідоцтво, свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу та громадянство);
інші документи подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів
Бажаємо Вам успіху у принципово важливий період життя – виборі професії!
Члени Чернігівського земляцтва в м. Києві:
Любов ЛУК’ЯНЕНКО, професор кафедри міжнародного обліку і аудиту КНЕУ імені Вадима Гетьмана;
Анатолій ШОСТАК, доцент кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування;
Олександр РОЗУМ, проректор Національного університету державної податкової служби України генерал-майор податкової міліції
Останні коментарі
13 years 49 тижнів тому
14 years 17 тижнів тому
14 years 28 тижнів тому
14 years 42 тижні тому
14 years 42 тижні тому
15 years 8 тижнів тому