Засідання Ради Чернігівського земляцтва

17 листопада відбулося засідання Ради Чернігівського земляцтва. По першому питанню порядку денного учасники засідання обговорили інформацію голови Ради В. Ткаченка про підготовку до конференції та загальних зборів товариства.
Вирішили: щорічну конференцію провести 22 грудня ц.р., а щорічні збори – 26 лютого 2010 року.

Делегати конференції (по 3-4 представники від кожного районного відділення) заслухають звіти голови Ради та голови ревізійної комісії, а також обговорять заходи по підготовці до загальних зборів.

У зв'язку з цим поступила пропозиція створити організаційний комітет по підготовці щорічних зборів, а також провести засідання районних відділень товариства, на яких підвести підсумки роботи за поточний рік і обговорити насущні проблеми громадської діяльності, звернувши особливу увагу на передплату газети «Отчий поріг».

Саме цій важливі проблемі і було присвячене друге питання порядку денного засідання членів Ради. Інформацію щодо організації передплати на земляцький часопис зробили виконавчий директор товариства П. Медвідь та головний редактор «Отчого порогу» Л. Горл ач. Вони підкреслили важливу роль друкованого органу у житті земляцтва і внесли пропозицію щодо персональної відповідальності кожного керівника районного відділення за результати передплатної компанії серед усіх членів земляцтва у столиці і на Чернігівщині.

Необхідно використати усі можливості* звернутися до земляків-народних депутатів і спонсорів, керівників виконавчої влади, активістів земляцького руху.
Заступник голови Ради В.Пушкарьов запропонував розширити і приблизити до районів тематику публікуємих матеріалів, давати більше конкретних матеріалів про земляків, які є передплатниками «Отчого порогу».

Також заслуговують на увагу інші пропозиції, зокрема вкласти у подарунковий пакунок кожному учаснику зібрання бланк поштової квитанції з пропозицією передплатити земляцький часопис.

По третьому питанню порядку денного про конкурс дитячого малюнку виступили заступник голови товариства В.Пушкарьов та заступник керівника Бобровицького районного відділення Н. Голота. Вони доповіли про роботу підготовчої групи і представили для затвердження Положення про проведення конкурсу дитячого малюнку «Симфонія краси Чернігівського краю». Після обговорення текст Положення одобрено одноголосно.
(Текст Положення читайте на сайті окремо).
На завершення засідання Ради товариства вирішені організаційні питання.