Ветерани завжди в строю

У перший день грудня в офісі Чернігівського земляцтва зібралися ветерани. Керівник об'єднання ветеранів Великої Вітчизняної війни полковник у відставці Микола Купченко зробив коротку доповідь про роботу ветеранської організації за 2009 рік. Як підкреслив М. Купченко, доробок у скарбницю земляцьких справ чималенький. Перш за все, активісти піклувались про збереження своїх лав, підтримуючи ветеранів морально і матеріально.

На протязі року було проведено декілька зустрічей членів осередку в офісі земляцтва на честь свята Захисників Вітчизни і Дня Перемоги, а також до 66-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Під час поїздок на Чернігівщину учасники ВВВ М. Купченко, М. Савченко, М. Тудель, Г. Данилко і В. Рейський виступили перед молоддю зі спогадами, побували у школах і учбових закладах.

Активно співпрацюють ветерани також з творчим активом земляцького часопису «Отчий поріг», деякі з членів осередку пишуть свої спогади про бойових товаришів.

На зборах ветеранського відділення виступили заступник голови Ради товариства В. Пушкарьов та виконавчий директор П. Медвідь. Вони поінформували присутніх про підготовку до конференції та загальних зборів земляцтва, які відбудуться 26 лютого 2010 року у Київському Палаці спорту.

На зборах були обговоренні плани осередку на наступний рік і визначені кандидатури кращих активістів для нагородження почесними відзнаками