Жінка року 2011

13 грудня на обласному фестивалі «Жінка року 2011» Бахмацький район буде представляти завідувач відділу «Будинок-музей Генерального судді В.Кочубея » НІКЗ «Гетьманська столиця» Дробязко Наталія.

Наша держава повільно, але впевнено наближається до світових, європейських стандартів у суспільному житті. Зокрема на загальнодержавному рівні Україна приєдналась до документів світових організацій, що стосуються гендерної рівності щодо жінок. Як підтвердження вище сказаного - Указ Президента України від 25.04.2001 року №283/2001 «Про підвищення соціального статусу жінок в Україні та з метою підвищення ролі жінок у суспільному і громадському житті держави, їх участі у державних процесах».

На виконання цього Указу та згідно ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» 29 листопада 2011 р. в Бахмацькому будинку творчості було проведено фестиваль «Жінка року 2011». Організаторами свята стали відділ молоді і спорту, відділу культури і туризму Бахмацької райдержадміністрації, Бахмацький осередок Спілки жінок України в особі Допи О.І. Це свято стало вже традиційним і проводилося вже в чотирнадцятий раз.

У фестивальній програмі  взяли участь 7 успішних представниць жіноцтва Бахмацького району, які працюють в різних галузях народного господарства:

  • завідувач відділу «Будинок-музей Генерального судді В.Кочубея» НІКЗ «Гетьманська столиця» Дробязко Наталія,
  • сільський голова села Піски Левченко Світлана, 
  • завідуюча дитячим садком «Теремок» м.Бахмача Козловська Ольга,
  • головний бухгалтер вагонного депо ст.Бахмач Нескуба Ірина,
  • завідуюча  Центральною бібліотечною системою Бахмацького району Туз Світлана,
  • приватний підприємець, директор ресторану «Рушничок» Москаленко Ольга
  • завідувач відділенням швидкої допомоги Бахмацької районної лікарні Поціпух Світлана.

Презентували учасниць показом мікрофільмів про них  у формі інтерв’ю, потім кілька слів про організацію, яку очолює, про здобутки та плани колективу самі учасниці озвучували з гарної, святково прикрашеної сцени. Особливо розчулила присутніх щиросердним віршем про лікарів Поціпух Світлана.

Інтерв’юерами, сценаристами і ведучими концерту стали викладачі Бахмацької школи №5 – Лапа Оксана, сестри Левченко Тетяна та Світлана. Виступи учасниць були майстерно помережані виступами артистів – сольними номерами Мельник Віри, Рогового Олександра, Непідберези Раїси, Поціпух Олени,  сімейного дуету Самусів – Віталія та Світлани, вправно танцювали вихованці старшої групи дитячого садка «Теремок» та вихованці Бахмацького будинку творчості школярів, технічну частину концерту бездоганно забезпечили працівники Бахмацького районного будинку культури.

В фінальній частині концерту учасниць привітали голова Бахмацької райдержадміністрації, голова Бахмацького осередку Спілки жінок України Допа О.І та заступник голови Бахмацької районної ради Сорока В.М. Кожній з учасниць вручили відзнаку конкурсу цього року — таріль на ніжці «Жінка року Бахмаччини 2011 р.» з іменем учасниці, а також подарункові набори рушників. І, звичайно, квіти, море квітів, які підкреслювали зовнішню і внутрішню красу кожної з учасниць. У затишній, відремонтованій залі Будинку творчості яблуку ніде було впасти, багато бахмачан та гостей міста прийшли привітати добре відомих своєю активною громадянською позицією, професіоналізмом, успішністю благородством жінок з цим святом.

За рішенням спеціальної комісії представляти Бахмацький район на обласному фестивалі «Жінка року 2011» 13 грудня буде співробітник НІКЗ  «Гетьманська столиця» Дробязко Наталія Василівна.