Фестивалі

warning: Creating default object from empty value in /home/oldchzorg/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Жінка року 2011

13 грудня на обласному фестивалі «Жінка року 2011» Бахмацький район буде представляти завідувач відділу «Будинок-музей Генерального судді В.Кочубея » НІКЗ «Гетьманська столиця» Дробязко Наталія.

Наша держава повільно, але впевнено наближається до світових, європейських стандартів у суспільному житті. Зокрема на загальнодержавному рівні Україна приєдналась до документів світових організацій, що стосуються гендерної рівності щодо жінок. Як підтвердження вище сказаного - Указ Президента України від 25.04.2001 року №283/2001 «Про підвищення соціального статусу жінок в Україні та з метою підвищення ролі жінок у суспільному і громадському житті держави, їх участі у державних процесах».

Тобі, славетна Україно, Чернігівщини щедрість і талант

26 листопада 2009 року в Національному палаці «Україна» за підтримки Міністерства культури і туризму України відбувся творчий звіт майстрів мистецтв і художніх колективів Чернігівської області в рамках заключного етапу Фестивалю мистецтв.

До уваги киян та гостей міста кращі колективи та окремі виконавці Чернігівщини представили велику концертну програму «Тобі, славетна Україно, Чернігівщини щедрість і талант».

Також в рамках проведення творчого звіту майстрів мистецтв і художніх колективів Чернігівської області в фойє Національного Палацу «Україна» розташовано виставку, основу якої складали вироби традиційного, сучасного декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Чернігівщини. Експозиція ознайомила відвідувачів з традиціями та сучасними творчими і мистецькими досягненнями народних умільців з усіх районів області.

RSS-матеріал