Екскурсія до НСК "Олімпійський"

warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.

Одним із напрямків діяльності Прилуцького відділення є робота з дітьми, які мешкають на Малій Батьківщині. Форми цієї роботи різні: показ вистав; благодійна допомога; організація виставок дитячого малюнка; робота з дитячими будинками, інтернатами, школами; передплата дитячих видань із серії «Дім, сад, город» і т. д. Цього разу було вирішено організувати екскурсію до НСК «Олімпійський», на якому проходитимуть фінальні матчі «Євро-2012». Кращі спортсмени, відмінники в навчанні зі Срібнянського і Талалаївського районів трьома автобусами приїхали до столиці України. Більшість дітей – вперше в Києві, для них особливий, як і для всіх, – справді подарунок і свято. У цьому переконуєшся, коли читаєш враження від поїздки учня 8-Б класу Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сердюка Артура:

«Мені випала нагода в складі делегації спортсменів Талалаївського району відвідати столицю України – місто Київ. Головна мета поїздки – екскурсія до НСК «Олімпійський». Спортивний комплекс постав перед нами у всій красі та повній готовності до «Євро-2012».

Надзвичайно цікаво ознайомитися з «Олімпійським», відчути його атмосферу, пройти коридорами і навіть заглянути в роздягальню футболістів. Не передати відчуття, коли стоїш перед формою улюблених гравців національної збірної, і хочеш доторкнутися до неї. Екскурсовод детально ознайомила нас з історією та структурою НСК, що додало впевненості у перемозі нашої збірної на «Євро-2012».

Ми вдячні Прилуцькому осередку за спонсорство та організацію екскурсії. Додому привезли незабутні враження та безліч фотознімків. Я впевнений, що кожен з моїх друзів з теплотою буде згадувати цю поїздку кожного разу, бачачи НСК «Олімпійський» по телебаченню. Велике, щире спасибі...».

Члени Прилуцького відділення, до якого входять і земляки з Талалаївського та Срібнянського районів,  впевнені, що ця поїздка виринатиме у пам’яті дітлахів  не лише тоді, коли будуть бачити з екранів телевізорів НСК «Олімпійський, адже дитячі враження запам’ятовуються назавжди, а й коли гратимуть із друзями у міні-футбол на сільському вигоні, чи переповідатимуть старшим про побачене у столиці.

 

Олександр Горбань