• warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.
  • warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.

У квітні святкує свій 60-річний ювілей Валентина Олександрівна Давиденко. Народилася 27 квітня 1952 року в селі Білошицька Слобода Корюківського району.

Її батько Олександр Миколайович Квач, за фахом вчитель математики, впродовж кількох десятиліть працював директором школи в селах Білошицька Слобода та Рейментарівка Корюківського району, Велике Устя Сосницького району та в рідному селі Калиновиця Варвинського району.

Сучасне приміщення Великоустівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було збудоване саме тоді, коли директором школи був батько Валентини Олександрівни.

Любов до людей та увага до їх проблем, яку привив батько доньці, були вирішальними при виборі нею професії медика. Після закінчення Великоустівської школи було навчання в Міжгірському медичному училищі Закарпатської області, а потім у Київському медичному інституті. Працювала медсестрою в Ужгородській міській лікарні, фельдшером і лікарем-стоматологом у Київській обласній лікарні. З серпня 1985 р. до виходу на пенсію у вересні 2011 р. працювала в одній з районних поліклінік столиці.

Лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії з більш ніж сорокарічним стажем Валентина Давиденко зараз має більше часу для занять з онукою Мариною – ученицею Київської ЗОШ І-ІІІ ступенів №115, яка вже на цьогорічних загальних зборах земляцтва уважно спостерігала за всім, що відбувалося в Міжнародному виставковому центрі.

Чоловік ювілярки Михайло Іванович Давиденко – активіст Сосницького відділення земляцтва та генеральний директор ПрАТ «Київоблагротехпостач» вважає, що всі гаразди і успіхи на його життєвій ниві стали можливими завдячуючи доброму помічнику – енергійній, життєрадісній дружині, яка є доброю мамою та бабусею, чудовою господинею, зразковою берегинею сім’ї.

Рада товариства «Чернігівське земляцтво» в м. Києві сердечно вітає Вас, Валентино Олександрівно, з ювілеєм і зичить міцного здоров’я, великих успіхів у житті, оптимізму, сімейного щастя, невтомного добротворства в ім’я рідної землі.