ВАДИМУ БОГДАНУ 55

Вадим Миколайович Богдан народився 17 травня 1957 року в селі Борсуків Козелецького району на Чернігівщині. Закінчив Київський технікум залізничного транспорту та Харківський інститут інженерів залізничного транспорту.

Трудову діяльність розпочав у 1975 році помічником складальника потягів на станції Дарниця Південно-Західної залізниці. З 1976 по 1978 рік проходив військову службу в лавах Радянської Армії. В 1979–1990 рр. займався наукою, перебував на комсомольській і партійній роботі.

З 1991 року працював за фахом на керівних посадах в системі Міністерства транспорту України, Київської міської державної адміністрації, створив та очолював ряд підприємницьких структур.

Під керівництвом Вадима Богдана спільно з Державною митною службою України в 1995 poці був розроблений і впроваджений «Порядок перевезень і митного оформлення імпортно-експортних дрібно-партійних вантажів».

У 2002 році за його безпосередньої участі були підготовлені пропозиції щодо удосконалення технічної політики розвитку автомобільного транспорту, законодавства про автомобільний транспорт, державного контролю та регулювання в автомобільному транспорті, організації екологічного маркетингу, менеджменту та аудиту автотранспортної системи, розробки та впровадження організаційно-екологічних засад з залученням автотранспортних відходів як вторинної сировини у господарський обіг, створення системи більш жорсткого та систематичного обов'язкового контролю екологічних показників автотранспортних засобів, створення системи самоокупності та комерціалізації екологічної складової в автотранспортній системі.

В 2003 році Вадим Миколайович був ініціатором будівництва в Києві заводу з переробки відпрацьованих транспортних олив, автошин та акумуляторних батарей.

Багато сил та енергії віддає громадській роботі. Він генерал - осавул Українського козацтва. Бере активну участь у реалізації планів Козелецького відділення Чернігівського земляцтва в м. Києві.

Займається питаннями науково-технічного прогресу на виробництві, економічного розвитку підприємств. Має близько 50 наукових публікацій у періодичних і наукових виданнях, в тому числі є автором монографії "Формування інноваційної політики підприємства в перехідний період".

Перший заступник голови відділення економіки і управління Української академії наук. Доктор економіки, академік Української академії наук.

Нагороджений орденами "Козацька честь", "Козацька слава" II ступеню, медаллю "За розбудову Українського козацтва", Почесною грамотою та Подякою Київського міського голови, Подякою голови Служби безпеки України, Почесною грамотою товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві.

Рада товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві сердечно вітає Вас, Вадиме Миколайовичу, з 55-літтям і зичить міцного здоров’я, великих успіхів у житті, оптимізму, сімейного щастя, невтомного добротворства в ім’я рідної землі.