Вітання голови земляцтва

warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.

Шановні чернігівці, дорогі мої земляки !

Щиро вітаю всіх вас із світлими та радісними святами, що об’єднують у собі наше дитинство, сьогодення та мрії про майбутнє – з Новим 2013 роком і Різдвом Христовим!

Рік, що минає був не простим і, водночас, став ще одним поступовим кроком на шляху розвитку багатотисячного столичного Чернігівського земляцтва та більш ніж мільйонної Чернігівщини, який доводить, що кожен з нас особисто і всі разом, - є творцями власного добробуту та благополуччя.

Рік 2012-й був позначений багатьма пам’ятними подіями і в Україні, і в області. Ми прожили його, працюючи разом – жителі славетного Чернігово – Сіверського краю та його вихідці, що волею долі стали жителями столиці України - над втіленням в життя амбітних планів для подальшого розвитку нашого спільного Українського дому, нашої рідної Чернігівщини.

Найбільш знаковою подією в 2012 році для земляцтва та Чернігівщини було відзначення подвійного свята – 80-річчя створення області та 210-річчя Чернігівської губернії.

Впевнений, що багато справ, початок яким було покладено в 2012 році, матимуть конкретні результати в наступному році, який обов’язково стане етапом у перетворенні наших починань, примножить життєвий досвід і творчу енергію в успішні проекти, які будуть сприяти подальшому розквіту рідної Чернігівщини.

Висловлюю подяку усім, хто наполегливою щоденною роботою сприяє примноженню надбань земляцтва, підвищенню його авторитету на теренах України і світовому рівні.

Нехай прийдешній рік буде багатим і щасливим, приносить лише радісні новини, додасть вам наснаги та невичерпної енергії на добрі справи.

Добра та загоди вам у 2013 році, міцного здоров’я, тепла та благополуччя у кожній оселі.

Новорічного настрою та щасливого Різдва всій дружній чернігівській громаді столиці, всім жителям Чернігівщини !

Віктор ТКАЧЕНКО, голова Чернігівського земляцтва в м. Києві