Заходи музею-квартири П.Тичини до лютого 2011

Шановні земляки! Дозвольте проінформувати Вас про заходи, які проводитиме Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини в м. Києві разом з Чернігівським земляцтвом до 120-річчя генія українського поетичного слова, науковця, громадського діяча, вихідця славної землі Чернігівської ПАВЛА ГРИГОРОВИЧА ТИЧИНИ.

28 грудня 2010 року у Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г.Тичини в м. Києві буде презентовано ювілейний календар. Частина тиражу буде подарована шанованим науковцям, митцям, землякам. Бажаючі придбати календар зможуть це зробити у музеї.

18 січня 2011 року -- 16.00 -- КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК ВЧИТЕЛЯ -- презентація аудіокниги поезій П.Г.Тичини "Сила і ніжність болю" у виконанні народного артиста України О.Биструшкіна. Аудіокнига видана коштом благодійників з числа родичів П.Тичини. Аудіодиски можна придбати в музеї чи на презентації.

20 січня 2011 року -- Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини в м. Києві -- прес-конференція керівництва НБУ про випуск в обіг срібної ювілейної монети номіналом 5 гривень до ювілею П. Г. Тичини. Монету можна буде придбати у регіональних відділеннях НБУ.

25 січня 2011 року -- 14.00 -- Літературно-меморіальний музей-квартира П. Г. Тичини в м. Києві -- презентація книги поетів Бобровиччини "Як хочеш буть поетом..." Книжку виходить коштом благодійників з числа родичів П.Тичини, придбати її можна буде у музеї.

27 січня 2011 року -- участь в ювілейних заходах, що проходитимуть в м. Чернігові (ювілейний вечір в одному з театрів міста), в м. Бобровиці (підведення підсумків конкурсу в клубі), в с. Піски (підведення підсумків літературного конкурсу для учнів пісківської школи "Україно моя, моя люба Вкраїно" та тичинівські читання).

Початок лютого (дату буде уточнено) -- презентація подарункового ювілейного видання книги поезій Павла Тичини. Книгу можна буде придбати на презентації, під час ювілейного вечора у Національній філармонії України та у Київському музеї П.Г.Тичини. Книга видана накладом 2 000 прим за кошти родичів П.Г.Тичини.

Також у музеї можна придбати збірку поезій Павла Тичини "Замість сонетів і октав", видану коштом благодійників з числа родичів поета. Ця збірка вперше була надрукована у 1920 році, але незабаром її вилучили з книгарень та бібліотек. Понад 70 років вірші з цієї збірки не друкувалися. Через 90 років вона ВПЕРШЕ виходить окремою збіркою.

8 лютого 2011 року -- 17.00 -- Національна філармонія України -- ювілейний літературно-музичний вечір з нагоди 120-річчя Павла Григоровича Тичини. Організація концерту стала можливою завдяки підтримці та активній участі благодійників. Запрошення можна буде одержати у адміністрації Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м. Києві з 27 січня 2011 року.

10-15 лютого 2011 року -- презентація аудіокниги та ювілейної подарункової книги поезій Павла Тичини в Українському культурному центрі в м. Москві (МЗС). Склад делегації затверджений.

За додатковою інформацією та за довідками просимо звертатися до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м. Києві, тел. 234-43-27.

Посилання