Зарубіжні дипломати на Чернігівщині

Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв Київської міської ради, яку очолює наш земляк - Павло Кривонос, продовжила чудову традицію знайомити закордонних гостей з культурою, звичаями, пам'ятниками історії та архітектури України. Цього разу Надзвичайні та Повноважні Посли і Почесні Консули іноземних держав мали чудову нагоду відвідати Сіверський край за маршрутом Козелець - Батурин - Чернігів.

Під час подорожі Чернігівщиною, де кожний куточок нагадує про віддалену у глибини віків історію Київської Русі - України, бо саме тут була її друга столиця, саме тут формувалася християнська духовна аура, представники дипкорпусу мали змогу ознайомитися з українською історією різних епох і пластів. Чого варта була тільки екскурсія по славетному Батурину, яке було резиденцією п'ятьох гетьманів України. Не менш цікавою була подорож: і в Козелець, колись сотенне козацьке містечко, поблизу якого народився останній гетьман України -Кирило Розумовський.

Гостям продемонстрували "Рушник національної єдності" - полотно завдовжки 9 метрів, на якому вишивали жителі всіх областей України і запропонували також: зробити по кілька стіжків, як символ їхньої причетності до подій, які зміцнюють єдність великого європейського народу.

"Це дуже цікава поїздка, вже п'ята мандрівка дипломатів Україною, яку організовує Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв разом з МЗС. Нашим завданням було показати цей чудовий край дипломатам, щоб вони розповіли своїм співвітчизникам про Україну, - зазначив Павло Кривонос, Загалом мети поїздки було досягнуто - представники дипкорпусу відкрили для себе неймовірно красиві місця Чернігівщини та нові перспективи розширення міжнародної співпраці."

Прес-секретар Прилуцького відділення Алла Поплавська.