Збірка "Мій Тичина" дарує нам нові імена.

  • warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.
  • warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, НАН УКраїни, НЦ МАН УКраїни та Літературно-меморіальним музеєм-квартирою Павла Тичини в м. Києві було оголошено всеукраїнський конкурс науковиї та творчих робіт "Моя країна - Україна", присвячених творчості Павла Григоровича Тичини.

Переможцями стали понад 80 учнів , серед яких 4 - з Чернігівщини.

Приємно, що в творчих роботах велику частку склали поетичні роботи наших молодих учасників. Серед тем, обраних для поетичного опрацювання - рідний край, родина, патріотичні мотиви, краса природи, стосунки у суспільстві, інші нагальні теми, які прагнули збагнути та описати у своїх творах початківці. Тема кохання виявилася найменш актуальною. Про що це свідчить? Мабуть, про досить високий інтелектуальний та відповідальний перед громадськістю рівень свідомості наших юних поетів, про бажання лишити чистими і недоторканими свої ніжні почуття та прагнення вчитися передавати ці високі миті щастя чисто і цнотливо. А цьому вчить життя і час. Тому теми, обрані юнню для конкурсних робіт, засвідчують сформований цілісний підхід до сприйняття світу, оцінок історії та сьогодення. Недаремно ж участь у конкурсі брали лише ті, хто відчував, що спроможний витримати конкуренцію і в майстерності віршотворення, і у нагальності, актуальності, суспільній  вазі обраної тематики.

Ми вітаємо переможців з виходом солідного збірника (290 сторінок) з їх творами та бажаємо, щоб криниця творчості не міліла, а наповнювалася свіжими джерельними водами поетичного вміння та краси рідного слова.