У світ вийшли «Родові таємниці Сіверянського краю»

У вересні минулого року в м. Новгород-Сіверський вперше відбулися історико-генеалогічні читання, організаторами якого були Новгород-Сіверське міське історико-генеалогічне товариство та Новгород-Сіверське відділення Чернігівського земляцтва в м. Києві. Захід мав шляхетну мету – обговорити деякі напрацювання аматорів генеалогічних досліджень свого родового коріння. Про цю подію були повідомлення в різних засобах масової інформації.

Нещодавно з друку вийшов збірник матеріалів генеалогічних читань «Родові таємниці Сіверянського краю». До збірника включені доповіді учасників читань, в яких на підставі документальних джерел висвітлюються маловідомі сторінки окремих родин, що вийшли з цього регіону. Збірник може бути корисним фахівцям у галузі генеалогії, краєзнавцям і широкому загалу читачів, які цікавляться історією та культурою Новгород - Сіверщини.

Збірка вийшла в світ завдячуючи фінансовій підтримці членів земляцького відділення, зокрема, Юрія Мірошниченка - Представника Президента України у Верховній Раді України, народного депутата України, Григорія Маньковського – народного депутата України, а також Сергія Сергієнка – депутата Чернігівської обласної ради, голови постійної комісії регіонального розвитку та будівництва.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Прикріплений файлРозмір
ATT00053.pdf173.64 КБ