На порядку денному – підготовка до загального зібрання

27 січня відбулося розширене засідання членів Ради товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві. Головним питанням порядку денного було обговорення заходів по підготовці до загальних зборів товариства, яке відбудеться 26 лютого ц.р. у Київському палаці спорту.

Доповідач голова Ради Чернігівського земляцтва Віктор Ткаченко ознайомив присутніх з планом заходів по підготовці до щорічних зборів, які стануть яскравою презентацією нових досягнень потужної діяльності товариства. У минулому році, не зважаючи на кризові моменти та інші негаразди, у нашому земляцтві відбулося немало помітних акцій і визначних подій. Головне – за 2009 рік ми зміцніли організаційно і виросли до 3270 активних членів громади, вийшли на новий, більш якісний рівень роботи. Помітно зріс авторитет Чернігівського земляцтва в українському суспільстві. Тож не випадково, керівника нашого товариства Віктора Вікторовича Ткаченка обрано головою міжнародної Асоціації земляцьких організацій України.

Як свідчать чисельні повідомлення з регіонів, Чернігівське товариство залишається лідером серед громадських організацій. У цьому, в першу чергу, велика заслуга районних відділень, особливо їх керівників, людей самовідданих та ініціативних, вболіваючих за суспільну справу і свою малу батьківщину.

І цього разу, обговорюючи на засіданні Ради план заходів по підготовці до загальних зборів, керівники Корюківського, Борзнянського, Ічнянського, Носівського – Василь Устименко, Юрій Проценко, Микола Вощевський та Віктор Черненко внесли цікаві пропозиції щодо порядку регістрації учасників зібрання, організації офіційної частини, оформлення стендів та художньо-прикладних виставок, підготовки програми святкового концерту на сцені Палацу спорту.

Слушні були пропозиції заступників голови товариства Миколи Борща і Володимира Пушкарьов, а також керівників Сосницького та Ріпкинського осередків Олексія Орєховича та Володимира Коваленка щодо інформування громади про збори, зустрічі почесних гостей та оформлення документів до нагородження кращих активістів земляцтва.
На засідання Ради були також обговоренні питання квартальної звітності та плани роботи районних відділень на 2010 рік.

Як підкреслив виконавчий директор земляцтва Петро Медвідь, районні осередки навчились добре працювати, але, на жаль, не встигають вчасно звітувати про свою роботу. А деякі (Бахмацький та Щорський) відділення на протязі року не спромоглися навіть зібрати своїх земляків. Тож давно назріло питання щодо особистої відповідальності керівників цих осередків за стан справ у своїх колективах.

На засіданні Ради були також обговоренні підсумки передплати на газету «Отчий поріг» та про хід конкурсу на кращий дитячий малюнок.

Прес-служба
Чернігівського земляцтва