Ткаченко Віктор

  • warning: Creating default object from empty value in /home/oldchzorg/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.
  • warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.
  • warning: Parameter 1 to image_display() expected to be a reference, value given in /home/oldchzorg/public_html/includes/module.inc on line 476.

Привітання продовжують надходити

У зв’язку з нагородженням Віктора Вікторовича Ткаченка високою державною нагородою – орденом «За заслуги» ІІ ступеня на його адресу продовжують надходити привітання.

Прикріплений файлРозмір
PVT 01.jpg255.2 КБ
PVT 02.jpg26.94 КБ

Привітання з нагоди нагородження Віктора Ткаченка

Президент України Віктор Федорович Янукович Указом від 30 листопада 2012 року №670/2012 з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акту проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року нагородив Віктора Вікторовича Ткаченка високою державною нагородою — орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Привітання від Віктора Ткаченка - голови Ради земляцтва

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з наступаючим 2011 роком та світлим святом Різдва Христового!

Рік, що завершується, був непростим, але він збагатив нас новим досвідом роботи, згуртував навколо ідеї земляцького руху, що допомогло зробити немало корисних справ для нашої малої Батьківщини, рідного Краю!

То ж, зустрічаючи Новий 2011 рік, побажаємо один одному щастя, добра та віри у краще майбутнє нашої неньки-України, а, отже, і усіх нас!

Нехай любов і тепло наших сердець, увага і турбота про наших близьких і друзів надасть нових сил у вирішенні складних питань сьогодення, аби у Новому році збулось все задумане, щоб радості і достатку стало більше, а життя стало кращим!

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, добробуту, сімейного благополуччя та щасливої долі!

З любов'ю- голова Ради товариства
"Чернігівське земляцтво" у м. Києві

Віктор Ткаченко

№6 (102), 2010 газети "Отчий поріг"

До уваги передплатників!

Дорогий земляче! Якщо ви хочете знати все про роботу нашого дружного громадського об'єднання, про людей значних і неповторних, якщо ви маєте бажання не поривати родинних зв'язків із малою батьківщиною – передплатіть "Отчий поріг" самі і посприяйте у цій справі серед друзів та знайомих. Наш передплатний індекс 37630. Газету на друге півріччя можна передплатити у будьякому поштовому відділенні. Сподіваємося на дружнє співробітництво.

ТРАВНЕВІ МОТИВИ

Відомо, що весна завжди була порою благодатних змін і сподівань. Це відчули на своєму засіданні і члени Ради нашого земляцтва. І хоча на порядку денному стояло одне головне питання, але воно консолідувало зусилля усього нашого численного колективу. Ішлося про презентацію земляцтва на майдані Незалежності у контексті святкування дня Києва. Вів засідання голова земляцтва Віктор Ткаченко. Він, зокрема, наголосив, що нинішнього року міська влада виявила особливу увагу до земляцтв і виділила для розміщення їх звітних експозицій місце у центрі головного майдану, де відбуваються найбільші державні події. Зокрема, Чернігівське земляцтво, як найбільше та найавторитетніше, має зайняти центральну позицію.

В обговоренні цього питання взяли участь заступники голови земляцтва Володимир Пушкарьов, Олексій Орєхович, керівники районних відділень Петро Назимко, Анатолій Карацюба, Владислав Кальний та інші.

Серед поточних справ розглядалися питання нагородження земляків, посилення передплати на земляцький часопис "Отчий поріг", сплата членських внесків.

Відбулася і ще одна важлива подія у житті нашого земляцтва: Рада задовольнила заяву виконавчого директора земляцтва Петра Медведя, який вирішив зосередитися на творчій роботі, і звільнила його із посади.

Віднині нашим земляцьким штабом керує добре знаний практик апаратної роботи Тетяна Літошко.

Прикріплений файлРозмір
Otch_p6.10.pdf2.12 MБ

Земляцьке свято – веселка многоквітна

Вже з 8-ї ранку на Майдані кипить робота – йде монтаж наметів та інформаційних стендів про діяльність земляцьких організацій 17-ти областей України: Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської.

З днем Перемоги, дорогі ветерани і учасники Великої Вітчизняної війни.

9 травня 2010 року минає 65 років з дня перемоги над фашистською Німеччиною. До цього світлого весняного мирного дня шлю Вам, дорогі ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни, свої щирі і сердечні вітання з ювілейною датою перемоги у Великій Вітчизняній війні. Наш низький уклін, шана і повага всім, хто брав участь у розгромі фашизму. Ніколи не забудеться відвага і героїзм ваш. Схиляю голову перед вашим подвигом, перед пам‘яттю тих, хто ціною власного життя захистив рідну землю й зупинив фашистську навалу.

Схиляю низько голову перед вдовами, мужністю жінок, які в надзвичайно тяжких умовах тилу створили надійний трудовий фронт.

Бажаю Вам, дорогі наші ветерани і учасники війни, міцного здоров‘я, довголіття, всього найкращого Вам і Вашим сім‘ям, Вашим дітям і онукам.

Віктор Ткаченко, Голова Ради Товариства "Чернігівське земляцтво"

RSS-матеріал