Пушкарьов Володимир

warning: Creating default object from empty value in /home/oldchzorg/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

№7 (103), 2010 газети "Отчий поріг"

Багато авторитетних людей є у нашому земляцтві. Велика заслужена слава овіває їхні імена не лише на малій батьківщині, а й у багатьох куточках планети. До таких значних постатей належить і Володимир Пушкарьов (за походженням із роду Пушкарів) – заступник голови Ради земляцтва, активний член редколегії нашого часопису.

Свого часу, коли Володимиру Володимировичу, як мовиться, "стукнуло" 65 років, мені пощастило пройти шляхами його дитинства, юності (а особливо часами армійської служби, бо ми з ним однополчани), активної громадської роботи аж до з'яви Пушкарьова у ролі одного з лідерів земляцтва. Та, незважаючи на прохання десятків земляків оприлюднити книгу, Володимир Володимирович лише скромно відмахувався – мовляв, я не належу до героїв, а тому і не претендую на писемну історію життя. Та ось уже на порозі 70, а це значить, що за останні п'ять років було багато чого переоцінено, переосмислено, і ми нарешті можемо покласти на стіл читачеві дещо оновлену книгу.

Адже кожна людина за стільки років самовідданої чесної роботи може скласти основу найцікавішої повісті, у якій відбиті не лише його особисті житейські перипетії, а й глибинні соціальні процеси. Тож пропонуємо читачам кілька епізодів із книги, яка щойно побачила світ.

Прикріплений файлРозмір
Otch_p7.10.pdf1.82 MБ

№6 (102), 2010 газети "Отчий поріг"

До уваги передплатників!

Дорогий земляче! Якщо ви хочете знати все про роботу нашого дружного громадського об'єднання, про людей значних і неповторних, якщо ви маєте бажання не поривати родинних зв'язків із малою батьківщиною – передплатіть "Отчий поріг" самі і посприяйте у цій справі серед друзів та знайомих. Наш передплатний індекс 37630. Газету на друге півріччя можна передплатити у будьякому поштовому відділенні. Сподіваємося на дружнє співробітництво.

ТРАВНЕВІ МОТИВИ

Відомо, що весна завжди була порою благодатних змін і сподівань. Це відчули на своєму засіданні і члени Ради нашого земляцтва. І хоча на порядку денному стояло одне головне питання, але воно консолідувало зусилля усього нашого численного колективу. Ішлося про презентацію земляцтва на майдані Незалежності у контексті святкування дня Києва. Вів засідання голова земляцтва Віктор Ткаченко. Він, зокрема, наголосив, що нинішнього року міська влада виявила особливу увагу до земляцтв і виділила для розміщення їх звітних експозицій місце у центрі головного майдану, де відбуваються найбільші державні події. Зокрема, Чернігівське земляцтво, як найбільше та найавторитетніше, має зайняти центральну позицію.

В обговоренні цього питання взяли участь заступники голови земляцтва Володимир Пушкарьов, Олексій Орєхович, керівники районних відділень Петро Назимко, Анатолій Карацюба, Владислав Кальний та інші.

Серед поточних справ розглядалися питання нагородження земляків, посилення передплати на земляцький часопис "Отчий поріг", сплата членських внесків.

Відбулася і ще одна важлива подія у житті нашого земляцтва: Рада задовольнила заяву виконавчого директора земляцтва Петра Медведя, який вирішив зосередитися на творчій роботі, і звільнила його із посади.

Віднині нашим земляцьким штабом керує добре знаний практик апаратної роботи Тетяна Літошко.

Прикріплений файлРозмір
Otch_p6.10.pdf2.12 MБ

Ветерани завжди в строю

У перший день грудня в офісі Чернігівського земляцтва зібралися ветерани. Керівник об'єднання ветеранів Великої Вітчизняної війни полковник у відставці Микола Купченко зробив коротку доповідь про роботу ветеранської організації за 2009 рік. Як підкреслив М. Купченко, доробок у скарбницю земляцьких справ чималенький. Перш за все, активісти піклувались про збереження своїх лав, підтримуючи ветеранів морально і матеріально.

Суботній десант

В музеї архітектури та побуту в Пирогово 24 жовтня наше земляцтво провело суботник по упорядкуванню своєї рідної чернігівської хати. На цю подію завітало 15 чоловік. Наші земляки отримали від заступника голови земляцтва Володимира Пушкарьова завдання і зразу ж приступили до праці. Алла Гуртова взялася вигрібати опале листя, Тетяна Літошко збирати та виносити сміття, подружжя Володимир та Софія Лавриненки саджати кущ калини, Євген Михайленко, Едуард Гончаренко разом із молоддю пиляти та рубати гілки дерев, а Тетяна Богданова - сікатором обрізати пагони. Робота закипіла, немов в мурашнику.

Збори молоді: звітність та планування

Бурхливим та швидкоплинним був цей рік. Багатий на великі звершення та нові ідеї, Та хоча фактично він ще триває, молодіжне крило Чернігівського земляцтва вже підбиває підсумки та планує майбутні заходи, наслідуючи мудрій приказці - - «Готуй сані влітку...». Збори молоді відбулись 5 жовтня при невід'ємній присутності заступника голови Чернігівського земляцтва Пушкарьова В.В., та виконавчого директора земляцтва Медвідя П.І. На порядок денний, головним чином були висунуті питання пов'язані з різноманітними заходами, цікавими зустрічами, урочистими та хвилюючими подіями. Серед запропонованих ідей були різноманітні напрями в сфері людського буття, тут і безліч спортивних заходів, культурно-мистецьких змагань, поетичних вечорів, зустрічей з відомими земляками, також створення на базі нашого сайту дошки оголошень котра постійно буде відображати план заходів на найближчій час.

Пушкарьов Володимир Володимирович

Пушкарьов Володимир Володимирович

Заступник Голови Ради Товариства "Чернігівське земляцтво" в місті Києві.

Народився в смт. Амвросіївка, Донецької області.

Понад 30 років працював у м. Чернігові.

Заступник голови правління страхової компанії «МОСТ»

RSS-матеріал