Уже сьогодні готуватись до загальних зборів

27 квітня ц.р. відбулось засідання Ради товариства «Чернігівське земляцтво» у м.Києві. Основним питанням, яке обговорили члени Ради, були підсумки пропозицій керівників районних відділень до 15-ї річниці створення товариства. Як підкреслив у своєму виступі, щодо формату святкування, голова Ради Віктор Ткаченко, керівники Ріпкинського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського відділень творчо і відповідально підійшли до пропозицій щодо проведення загальних зборів, є багато цікавих і конструктивних ідей по організації тематичних виставок і стендів, які б достойно відобразили результати діяльності земляцької громади за 15 років. Особливо заслуговують уваги пропозиції керівника Ріпкинського відділення Володимира Коваленка, який запропонував конкретний план підготовки до щорічних зборів, організацію проведення яких треба починати сьогодні. Це стосується звірки та уточнення списків членів товариства, інформування їх через газету «Отчий поріг» про конкретну діяльність районних відділень та їх досвід у взаємодії з місцевою владою заради розбудови рідного краю, представлення до відзнаки кращих активістів тощо.

На засіданні Ради було ухвалено загальну концепцію щодо підготовки до 15-ї річниці Чернігівського земляцтва, яка буде конкретизована у практичних діях товариства. Відмічалось, що у цей відповідальний період зростає роль офісу земляцтва, як координатора діяльності районних відділень земляцтва.

Потім члени Ради обговорили Положення про проведення дитячого конкурсу «Поетичні струмочки Сіверського краю», ініціатором якого виступило молодіжне відділення. Керівник цього осередку Василь Тройна у своєму виступі підкреслив, що проведення акції в дитячих закладах Чернігівської області і столиці сприятиме росту інтелектуального і творчого потенціалу нашої юної зміни, зміцненню авторитету земляцького товариства. Було запропоновано після підведення підсумків конкурсу, а це відбудеться восени цього року, підготувати до друку збірник кращих поетичних творів до 15-ї річниці Чернігівського земляцтва.

На засіданні Ради також були обговорені питання щодо організації загальноземляцької толоки у Пирогово, яка відбудеться у суботу 17 квітня ц.р.

На завершення зустрічі Віктор Ткаченко за активну і плідну роботу вручив Почесні знаки Чернігівського земляцтва заступнику голови Ради Олексію Орєховичу і члену Ради Івану Майдану.

Потім були обговорені поточні справи товариства.

Прес-служба Чернігівського земляцтва