Ріпкінці готуються до великих зборів

В кінці листопада відбулося чергове засідання Ріпкинського відділення нашого товариства.
На малих зборах ріпкинців цього разу були присутні заступник голови райдержадміністрації Олександр Родинченко, ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, благочинний Ріпкинського району митрофорний протоієрей настоятель Свято-Миколаївського храму Ріпок Іван Голоботовський та основний склад колишніх ріпкинців, а нині столичних мешканців. Всього 25 чоловік.

Виступаючи на зборах, які відкрив голова осередку Володимир Коваленко, заступник голови райдержадміністрації Олександр Родинченко проінформував про стан справ у районі, зокрема відзначив, що відновив свою роботу Добрянський райдержлісгосп і розпочав поставки обробленої деревини як вітчизняним замовникам, так і за межі України. В районі зібрано непоганий врожай зернових, в середньому по 20 центнерів з гектара, виконуються основні намічені соціальні програми.

Про роботу осередку звітував його голова Володимир Коваленко. Цього року з допомогою членів земляцтва у вузи Києва вступило четверо молодих ріпкинців. На добудову Свято-Миколаївського храму у Ріпках цього ж дня члени осередку передали кошти настоятелю храму Іванові Голоботовському.

Делегати осередку брали активну участь у святкуванні 66-річчя визволення району, святі врожаю та Дня Ріпок.

Член осередку Сергій Граб своїм коштом придбав для Любецького музею десять експонатів старовини. Його було делеговано очолити делегацію для участі в науково-практичній конференції з історії Любеча. Також було розглянуто звернення голови Любецької сільської ради Бориса Стрельцова щодо збору коштів для виготовлення генерального плану забудови Любеча. Створено оргкомітет для збору коштів на чолі Аллою Гуртовою.

Також було розглянуто питання щордо проведення підготовчої роботи до щорічних великих зборів земляцтва.

Заступник голови осередку Алла Гуртова доповіла про хід передплати газети „Отчий поріг” на 2010 рік, а також про участь членів Ріпкинського осередку Чернігівського земляцтва у конкурсі дитячого малюнка.

Було розглянуто плани роботи Ріпкинського осередку на 2010 рік. Всім присутнім запропоновано уважно його розглянути та внести свої пропозиції для затвердження плану на наступному засіданні.

Володимир Коваленко запропонував виявити найбільш активних членів осередку для подання їхніх кандидатур на заохочення в 2009 році.