Ріпкинський район

warning: Creating default object from empty value in /home/oldchzorg/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ріпкінці готуються до великих зборів

В кінці листопада відбулося чергове засідання Ріпкинського відділення нашого товариства.
На малих зборах ріпкинців цього разу були присутні заступник голови райдержадміністрації Олександр Родинченко, ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, благочинний Ріпкинського району митрофорний протоієрей настоятель Свято-Миколаївського храму Ріпок Іван Голоботовський та основний склад колишніх ріпкинців, а нині столичних мешканців. Всього 25 чоловік.

У Ріпках ярмарок

У Сорочинцях добре, у Симбірську добре, і в Прилуках гарно, а у Ріпках -краще. Подібне, щойно зімпровізоване попурі то там, то сям звучало останньої вересневої суботи на велелюдному центральному майдані Ріпок. Атож, сюди, на Ріпкинський ярмарок, з'їхалися люди не лише з усього району, але й з обласного центру, самої столиці та гості з сусідньої Білорусі -керівництво Лоєвського району.

У центрі уваги зазвичай делегація Чернігівського земляцтва. Цього разу були там Валентин Усик, Володимир Федяй, Надія Мурашко, Поліна Сафонова, Анатолій Буленок, Олександр Брагинець та Ігор Коваленко на чолі зі своїм багаторічним ватажком Володимиром Коваленком.
Все дійство відбувалося під егідою 56-ї річниці визволення району від фашистських загарбників, Дня Ріпок та традиційного жнивування. Насамперед наші представники завітали до добре знайомої установи райдержадміністрації, аби привітати новообраного голову Віктора Петровича Бугая з обранням на високу посаду і побажати йому міцного здоров'я, аби на довгі роки вистачило його на мудре і стабільне керівництво районом. Потім гості разом з господарями попрямували до пам‘ятника воїнам-визволителям, де поклали квіти тим, хто поліг, визволяючи ріпкинський край від фашистської навали, адже при визволенні району тут знайшли свій останній спочинок понад шість тисяч бійців - вихідців з усіх усюд колишнього Союзу.

Ріпкинське відділення Товариства "Чернігівське земляцтво" в місті Києві

Керівник -

Заступник - Гуртова Алла Володимирівна

Заступник - Марущенко Діна Максимівна

Заступник - Сафонова Поліна Степанівна

САЙТ    RZM.ORG.UA

 

 

RSS-матеріал