Черненко Віктор

warning: Creating default object from empty value in /home/oldchzorg/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Святкує районна столиця

Восени Чернігівщина традиційно святкує визволення від загарбників свого краю. Ось і цього разу з’їхалися в Носівку представники громад всіх сіл району. Центральна площа міста була щільно заповнена імпровізованими хатинками. Було безліч різноманітного краму, витворів самодіяльних умільців, мисливських трофеїв.

Обговорили плани на майбутнє

Члени Носівського районного відділення на чолі з керівником осередку Віктором Черненком провели засідання активу, щоб підвести підсумки роботи за поточний рік і обговорити свої плани на 2010 рік.

У своєму виступі Віктор Черненко доповів землякам про результати громадської діяльності заради краян і рідної землі.

№11, 2009 газети "Отчий поріг"

Запрошуємо ознайомитися з онлайн версією листопадового номера газети "Отчий поріг".

На першій сторінці радісна новина для земляків - наш голова Віктор Ткаченко став почесним громадянином міста Ніжина, а також звернення до читачів про початок передплати на земляцький часопис.

З великим задоволенням прочитають земляки нарис Л. Горлача «Я єсть народ...» про молодого і талановитого скульптора Геннадія Єршова, який є автором пам'ятника гетьману Мазепі в Чернігові та пам'ятного знака жертвам Голодомору, що постав у Варшаві.

Керівник Носівського відділення Віктор Черненко народився і виріс у легендарному селі Червоні партизани на Носівщині. У розширеній кореспонденції «Пам'ять треба берегти» він з болем у серці розповідає про героїчні події своїх земляків, які вписали славну сторінку в історію Великої Вітчизняної війни. На жаль, пише автор, не всі сьогодні бережуть пам'ять про загиблих героїв, молоді люди байдуже ставляться до пам'ятних місць в Орішному, де базувався і діяв партизанський загін «За Батьківщину».

Прикріплений файлРозмір
Otch_p11.09.pdf1.9 MБ

У Носівці пам’ятають Івана Цимбаліста

Днями у містечку Носівка районне відділення Чернігівського земляцтва провело цікаву зустріч місцевої громади з сином Героя Радянського Союзу Івана Цимбаліста – Юрієм Івановичем, який нині проживає у Підмосков’ї.

У повоєнні роки активний організатор партизанського руху на Чернігівщині Іван Єлисєєвич Цимбаліст очолював Носівський райком Компартії України. Багато сил і енергії він вклав у розбудову району. Як розповіла ветеран праці В. Очковська, яка у п’ятидесяті роки працювала разом з І. Цимбалістом, при активній участі Івана Єлисєєвича у Носівці було збудовано новий Будинок культури, кафе-столова, школа, а також приміщення райкому партії.

RSS-матеріал